24.01.09
Від імені клубу дякуємо Сафоновій Ганні, яка оперативно вирішила питання негайного лікування юнака із Вінниці. Вінницький Ротарі клуб звернувся до нашого клубу з проханням сприяти діагностуванню та терміновій операції юнакові із Вінниці Олександру Довідному (17 років). За сприяння Сафонової Ганни юнака прийняли на діагностування до Києва, а нині Олександр вдало прооперований (діагноз: вроджений клапанний аортальний стеноз 3-го ступіню), та в задовільному стані знаходиться вдома.

21.01.09
Наші ряди Рот арійців РК Київ «Центр» поповнились новими членами, які вже багато років відвідують наш клуб в якості гостей та приймають участь в рот арійських проектах. Це Ганна Сафонова та Олексій Цебро.Ганна – головний лікар Солом’янської дитячої лікарні, а Олексій – Генеральний директор ТОВ «Танграм». До речі, брат Олексія також є членом нашого клубу. Вітаємо!

21.01.09
Члени нашого клубу відгукнулись на стихійне лихо, спричинене повінню в Івано-франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Оголошено про збір добровільних пожертв для перерахунку потерпілим від повені. Сьогодні нами зібрано та перераховано в Тернопільську область 1200 грн. Збір коштів триває. Кожен може підключитись до нашої ініціативи.

20.01.09
Спільно з компанією «Фарматекс»члени клубу здійснили передачу комплексу вітамінів та мінералів для інвалідів по зору в УТОС Подільського р-ну в кількості 350 упаковок. та до товариства Червоного хреста Солом’янського р-ну 150 упаковок .

19.01.09
В Українському домі у Києві відкрилась виставка нашого Почесного члена клубу, володаря нагороди Ротарі Інтернешнл Пола Харріса, титула «Інтелект нації», ордена княгині Ольги, народного художника Людмили Мешкової. На відкритті виставки художника вітали члени нашого клубу,представники влади, дипломати, творчі та небайдужі до мистецтва люди. Заступник Міністра культури Ольга Бенч оголосила про подання Президентові України Міністром культури Василем Вовкуном кандидатури Мешкової Л. на звання «Героя України», а Г. Катамадзе оголосив також про подання президентові Грузії кандидатури Мешкової Л.

18.01.09
делегація нашого клубу була однією з найбільших на Дистрикт альні конференції у Львові.щиро вітаємо нашого Президента 2006-2007-2007-2008 Момінула Хока з почесною відзнакою Губернатора дистрикту А. Баганича – «Рот арієць року».Фотоматеріали можете побачити на фото галереї в альбомі «Дистриктальна конференція»